تجهیزات ویپ نیوراک را فقط با گارانتی فراسا تهیه نمایید

شرکت فناوران رهیاب سیستم آسیا ( فراسا)  از سال 2009 میلادی به عنوان ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات ویپ نیوراک در ایران فعالیت می نماید. کلیه تجهیزات ویپ نیوراک در ایران با گارانتی فراسا به عنوان گارانتی اصلی تجهیزات ویپ نیوراک در ایران شناخته می شود. فراسا با اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص  واردات تجهیزات ویپ نیوراک، این اطمینان خاطر را به مشتریان و همکاران محترم می دهد که محصولات ویپ نیوراک که شامل گیت وی ویپ، آی پی فون و سانترال ویپ می شود  را می توانند به صورت اورجینال و تست شده، که از مبادی قانونی وارد کشور شده است دریافت کنند.

مزایای استفاده از گارانتی فراسا به هنگام خرید تجهیزات وی نیوراک 

استفاده از گارانتی فراسا این اطمینان خاطر را  به مصرف کننده نهایی میدهد که می تواند از خدمات پشتیبانی رایگان 10 ساله که به صورت آنلاین از سایت رسمی نیوراک ارایه می شود بهره مند گردد. این خدمات شامل وبلاگ تخصصی، سیستم تیکتینگ و مشاوه آنلاین است.

وبلاگ تخصصی تجهیزات ویپ نیوراک 

در این وبلاگ نحوه پیکربندی کلیه تجهیزات و نکات فنی لازم جهت نصب و راه اندازی به صورت مرحله به مرحله توضیح داده شده است.

http://blog.newrocktech.ir/

سیستم تیکتینگ پشتیبانی رایگان تجهیزات ویپ نیوراک

سیستم تیکتینگ آنلاین به مشتریان محترم این امکان را می دهد که هر زمان نیاز به پشتیبانی داشتند، بتوانند از طریق وب درخواست خود را به تیم فنی فراسا ارسال نمایند تا در کوتاه ترین زمان ممکن در رفع مشکل آنها اقدام شود.

http://support.newrocktech.ir/

مشاوره رایگان فنی به هنگام خرید تجهیزات ویپ 

در این بخش از سایت نیوراک به همکاران و مشتریان گرامی به صورت آنلاین در جهت انتخاب محصول و سوالات فنی مشاوره لازم داده می شود.

متخصصین زبده فراسا 

متخصصین زبده فراسا همگی دانش آموخته گان از مراکز علمی و دانشگاهی معتبر با درجات علمی بالا در رشته مخابرات با تاییدیه از شرکت فناوری نیوراک در بخش فنی هستند. بدین ترتیب مشتریان محترم می توانند از تجارب علمی کادر فنی فراسا در هر زمانی استفاده نمایند.

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش تجهیزات ویپ 

فراسا با همکاری شرکت فناوری نیوراک اقدام به راه اندازی سایت مرکز خدمات و سرویس تجهیزات VoIP در ایران نموده است. بدین ترتیب پشتیبانی و سرویس کلیه تجهیزات ویپ نیوراک در ایران از طریق فراسا با لایسنس نیوراک فراهم شده است.